Finn Damsgaard (Formand)
Tlf. 40 21 05 31
Erik Christensen Erik Kristensen (Regelansvarlig)
Tlf: 30 13 27 75
erik.kristensen@gkl.dk
Britta Pedersen Britta Pedersen
Tlf: 64 41 65 70
britta@treb.dk
Søren Lind Pedersen Søren Lind Petersen
Tlf. 64 40 18 35
sli@stribnet.dk
 image_183_0 Finn Markvardsen
Tlf. 28 89 18 78
finn.markvardsen@gkl.dk
Bent Bøgh Pedersen - Kopi Bent Bøgh Pedersen
Tlf. 64 41 65 70
bent@treb.dk
image_183_0 Jens Chr Hansen
Tlf. 75 94 46 67
jens.chr.hansen@mail.tele.dk
image_183_0 Kurt Dahl
kda@stribnet.dk
   
Steffen Rørth Steffen Rørth
Tlf. 51 23 61 70
steffen@rorth.dk
 

Her vil du kunne læse om hvilken uddannelse som klubben vil kræve af dig, inden du må komme på “stor bane”.

Velkommen til nye medlemmer